İstanbul Anadolu Bölge

Bölge Takım Lideri
Cihan ÖZTÜRK
cihan@seykoc.com.tr
0 530 237 37 85
Satış Yöneticisi
İbrahim ÇIĞLI
ibrahim.cigli@seykoc.com.tr
0 531 212 87 01
Satış Yöneticisi
Gökhan YAY
gokhanyay@seykoc.com.tr
0 530 237 37 86
Satış Destek
Emel AYAN
emel@seykoc.com.tr
0 530 514 03 81
Satış Destek
Ebru AKYÜZ
ebru.akyuz@seykoc.com.tr
0 530 762 21 37
Satış Destek
Alper Altınkaynak
-
-
 
İstanbul Avrupa Bölge

Bölge Takım Lideri
Fatih BEKTAŞ
fbektas@seykoc.com.tr
0 542 897 60 81
Satış Yöneticisi
Onur KIZILTOPRAK
onur@seykoc.com.tr
0 543 814 42 80
Satış Destek
Selma DEMİRCANLI
selma.demircanli@seykoc.com.tr
0 545 489 81 86
Satış Destek
Mehmet ULAŞ
mehmet.ulas@seykoc.com.tr
0 530 915 04 78
 
Ankara Fabrika Bölge ve Anadolu Bölge Müdürlüğü

Bölge Müdürü
Musa ÇIĞLI
musa@seykoc.com.tr
0 549 787 31 41
Bölge Takım Lideri
Mustafa GÜLENÇ
mgulenc@seykoc.com.tr
0 530 514 03 84
Dilber KÖKEN
dilber@seykoc.com.tr
0 538 472 03 53
Satış Yöneticisi
Emircan ÇAĞLAR
emircan.caglar@seykoc.com.tr
0 530 513 50 65
Satış Destek
Mevlüt Çelik
-
-
 
Adana Bölge Satış Yöneticisi
Hasan KAYA
hasankaya@seykoc.com.tr
0 549 787 31 37
Konya Bölge Satış Yöneticisi
Özgür PINAR
ozgur.pinar@seykoc.com.tr
0 537 597 62 08
Satış Destek
Burak ÖCAL
burak.ocal@seykoc.com.tr
0549 787 31 40
 
Ege Bölge

Bölge Takım Lideri
Cem TAŞ
cemtas@seykoc.com.tr
0 530 237 37 88
İzmir Bölge Satış Yöneticisi
Hakan ÇOBAN
hakan@seykoc.com.tr
0 542 829 41 73
İzmir Bölge Satış Yöneticisi
Can ÖNER
canoner@seykoc.com.tr
0 549 774 68 13
Satış Destek
Zeliha MÜFTÜOĞLU
zeliha@seykoc.com.tr
0 541 887 85 71
 
Yurtdışı Temsilciliği

EXPORT
export@seykoc.com.tr
-
Volkan FİGENLİ
Dış Ticaret Müdürü
vfigenli@seykoc.com.tr
-
Yusuf ZİYA
İhracat Uzmanı
yusuf@seykoc.com.tr
-
 

SOSYAL MEDYA

© Seykoç Alüminyum 2017
Web Tasarım