İstanbul Anadolu Bölge

Cihan ÖZTÜRK
cihan@seykoc.com.tr
0 530 237 37 85
İbrahim ÇIĞLI
ibrahim.cigli@seykoc.com.tr
0 531 212 87 01
Gökhan YAY
gokhanyay@seykoc.com.tr
0 530 237 37 86
Emel AYAN
emel@seykoc.com.tr
0 530 514 03 81
Ebru AKYÜZ
ebru.akyuz@seykoc.com.tr
0 530 762 21 37
 
İstanbul Avrupa Bölge

Bölge Müdürü
Fatih BEKTAŞ
fbektas@seykoc.com.tr
0 542 897 60 81
Satış Yöneticisi
Onur KIZILTOPRAK
onur@seykoc.com.tr
0 543 814 42 80
Selma DEMİRCANLI
selma.demircanli@seykoc.com.tr
0 545 489 81 86
Mehmet ULAŞ
mehmet.ulas@seykoc.com.tr
0 530 915 04 78
 
Ankara Fabrika Bölge ve Anadolu Bölge Müdürlüğü

Musa ÇIĞLI
musa@seykoc.com.tr
0 549 787 31 41
Sara NAYMAN
sara@seykoc.com.tr
0 546 923 94 97
Mustafa GÜLENÇ
mgulenc@seykoc.com.tr
0 530 514 03 84
Dilber KÖKEN
dilber@seykoc.com.tr
0 538 472 03 53
Emircan ÇAĞLAR
emircan.caglar@seykoc.com.tr
0 530 513 50 65
 
Adana Bölge Satış Yöneticisi
Hasan KAYA
hasankaya@seykoc.com.tr
0 549 787 31 37
Konya Bölge Satış Yöneticisi
Özgür PINAR
ozgur.pinar@seykoc.com.tr
0 537 597 62 08
Burak ÖCAL
burak.ocal@seykoc.com.tr
0549 787 31 40
 
Ege Bölge

Bölge Müdürü
Cem TAŞ
cemtas@seykoc.com.tr
0 530 237 37 88
Bursa Bölge Satış Yöneticisi
M. Bahadır ÖZTÜRK
bahadir.ozturk@seykoc.com.tr
0 538 394 47 19
İzmir Bölge Satış Yöneticisi
Hakan ÇOBAN
hakan@seykoc.com.tr
0 542 829 41 73
İzmir Bölge Satış Yöneticisi
Can ÖNER
canoner@seykoc.com.tr
0 549 774 68 13
Ege Bölge Satış Destek
Zeliha MÜFTÜOĞLU
zeliha@seykoc.com.tr
0 541 887 85 71
 
Yurtdışı Temsilciliği

EXPORT
export@seykoc.com.tr
-
Volkan FİGENLİ
Dış Ticaret Müdürü
vfigenli@seykoc.com.tr
-
Yusuf ZİYA
İhracat Uzmanı
yusuf@seykoc.com.tr
-
 

SOSYAL MEDYA

© Seykoç Alüminyum 2017
Web Tasarım